Zgrupowanie artystyczne  organizowane przez MLZPiT „KRAKOWIAK”

Zgrupowanie artystyczne organizowane przez MLZPiT „KRAKOWIAK”

03.09.2021 r. – 05.09.2021 r.

Wyjazd dotyczy : grupa I, II, III, IV, Akademia Młodego Artysty.

Cena od uczestnika:  320,00  ( transport w dwie strony, wyżywienie i zakwaterowanie, ubezpieczenie).

Wpłaty należy dokonywać na poniższe konto:

20 1020 2892 0000 5502 0589 9390.

Ośrodek Wypoczynkowy Limba respektuje BON WAKACYJNY.

Osoby korzystające z tej formy płatności, przelewają  na konto Zespołu 95,00 zł. Pozostała kwota będzie opłacona BONEM- 225, 00 lub inna wskazana przez rodziców.

Terminy:

• wyjazd:  03.09.2021 r. z siedziby Zespołu  (godzina wyjazdu 9.00)
  • powrót: 05.09.2021 r. przed siedzibę Zespołu w godzinach popołudniowych

Transport: Autokar licencjonowany przewóz dzieci i młodzieży

Zakwaterowanie: Pokoje 3, 4, 5 – osobowe z własnym węzłem sanitarnym

Ośrodek Wypoczynkowy Limba

Wyżywienie:

Pełne na miejscu ( 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja) kuchnia własna ośrodka

Zajęcia stałe: Zajęcia taneczne, wokalne, muzyczne

Od razu po przyjeździe (przed obiadem) planowane są zajęcia taneczne i wokalne w związku z tym prosimy aby dzieci miały strój ćwiczebny w bagażu podręcznym. Prosimy również o zabezpieczeniu drugiego śniadania na podróż.

Opieka: Nauczyciele MLZPiT „KRAKOWIAK”,

Opieka medyczna: Murzasichle, Przychodna lekarska.

Wyposażenie dziecka:

• w przypadku stałych schorzeń – lekarstwa z informacją, jak powinny być przyjmowane, środki opatrunkowe, plaster, bandaż, leki na przeziębienie, leki lokomocyjne (Zespół nie będzie udostępniał żadnych leków).
  • przybory toaletowe, ręczniki (duży do kąpieli i mały podręczny),
  • piżama, bielizna osobista,
  • ciepłe skarpetki, getry, spodnie dresowe.
  • obuwie zamienne (pantofle, klapki pod prysznic)
  • strój do ćwiczeń, zajęć tanecznych (baletki, getry, koszulki na zmianę)
  • bluza sportowa lub dresowa
  • woda niegazowana
  • gry planszowe, książki do czytania – wg uznania.

Jeżeli, któreś z dzieci cierpi na chorobę lokomocyjną proszę pamiętać o przyjęciu leku przed wyjazdem. ( Dziecko musi posiadać ten lek na drogę powrotną.

Jeżeli uczestnik zgrupowania jest alergikiem i  ma jakieś wskazania, bądź przeciwwskazania,  bardzo proszę te informacje przekazać instruktorowi w zaklejonej kopercie  podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka,

Ważne informacje, dla rodziców korzystających z  BONU

Każde dziecko musi znać !!

• KOD obsługi płatności bonu turystycznego ( to szereg  liter i cyfr) –  KOD ten podajemy w recepcji hotelu. (W dniu wyjazdu należy przekazać  nauczycielowi kartkę z  numerem  kodu, imieniem  i nazwiskiem rodzica, który pobiera ten kod oraz numer telefonu rodzica, imieniem i nazwiskiem dziecka)
  • Dalsze czynności będą podejmowane  w  Ośrodku.  Obsługa recepcji w momencie rejestracji zadzwoni na numer rodzica podany na kartce.
  • Po podaniu KODU obsługi płatności, na telefon rodzica przychodzi KOD aktywacyjny, który musi zostać  niezwłocznie przekazany recepcji hotelu.