Harmonogram

Harmonogram zajęć dla uczestników MLZPiT „Krakowiak” w roku szkolnym 2021/2022

Ważny od 01.09.2021r. ( Harmonogram może ulec zmianie)

 

 

Lp.

 

Nazwa grupy artystycznej

 

Dni tygodnia

 

Godziny zajęć

 

Miejsce, w którym odbywają się zajęcia

 

Nauczyciel uczący

 

Uwagi

1. I grupa  

Taniec Ludowy

 

   Sobota 10.00 – 12.25

taniec

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca:

Beata Wilczyńska

Naucz. akompaniator:

Anna Lech

Nabór zamknięty

 

 

.

2.  II grupa 

Taniec Ludowy

 

 

Wtorek

 

 

 

 

Piątek

17.15 – 18.00

wokal

18.15 – 20.45

taniec

 

17.15 – 18.00

wokal

18.15 – 20.00

taniec

 

 

 

 

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca:

Beata Wilczyńska

Naucz. akompaniator.

Anna Lech

 

 

Nauczyciel wokalu:

Aldona Skoczek

Naucz. akompaniator.

Maria Świrska

 

Nabór zamknięty
3. III  grupa 

Taniec Ludowy

 

Wtorek

 

 

 

 

Piętek

16.30 – 18.05

taniec

18.15 – 19.00

wokal

 

16.30 – 18.05

taniec

18.15 – 19.00

wokal

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca:

Beata Wilczyńska

Naucz. akompaniator.

Anna Lech

 

Nauczyciel wokalu:

Aldona Skoczek

Naucz. akompaniator.

Maria Świrska

 

Nabór zamknięty
4. IV  grupa

Taniec Ludowy

 

 

Poniedziałek

 

 

czwartek

 

17.15 – 18.50

taniec

 

17.00- 17.45

wokal

 

17.50 –  19.25

taniec

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca:  

Marta Graca

Naucz. akompaniator:

Anna Lech

Marta Sajdek Pułka

 

Nauczyciel wokalu:

Aldona Skoczek

Naucz. akompaniator.

Maria Świrska

 

Nabór zamknięty

 

 

 

 

 

.

 

5. V grupa

Taniec Ludowy

 

Czwartek 16.00  – 17.35

taniec

 

17.50 – 18.35

Wokal

 

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca: 

Marta Graca

Naucz. akompaniator:

Mirosław Gawlik

 

Nauczyciel wokalu:

Aldona Skoczek

Naucz. akompaniator.

Maria Świrska

 

 

 

 

 

6. Akademia Młodego Artysty

 

 

 

Środa 16.15 – 17.50

taniec

 

18.00 – 18.45

wokal

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca:

Anna Kruczek

Naucz. akompaniator:

Anna Lech

Nauczyciel wokalu:

Anna Lech

7. Studio Talentów

 

 

Środa

 

18.00 – 19.35

 

19.40 – 21.15

 

 

Siedziba Zespołu

 

Nauczyciel:

Anna Kruczek

 

      8. I grupa

Przygotowawcza

Wtorek 14.45- 15.30

15.35- 16.20

 

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca: 

Marta Graca

Naucz. akompaniator:

Mirosław Gawlik

Godziny                i dni zajęć mogą ulec zmianie

 

     9. II grupa

Przygotowawcza

 

Piątek

 

14.30- 15.15

15.20 -16.05

 

 

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca: 

Marta Graca

Naucz. akompaniator:

Mirosław Gawlik

Godziny                i dni zajęć mogą ulec zmianie

 

10. III grupa

Przygotowawcza

 

 

 

 

Poniedziałek

 

 

Środa

 

 

16.15- 17.00

 

 

15.15 – 16.00

 

 

 

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel tańca: 

Marta Graca

Naucz. akompaniator:

Marta Sajdek – Pułka

 

Nauczyciel tańca: 

Marta Graca

Naucz. akompaniator:

Anna Lech

Nabór zamknięty
      11. I grupa

Rytmika

 

Poniedziałek

 

Czwartek

 

 

9.30 – 10.15

 

Przedszkole             nr 163

Nauczyciel:

Marta Graca

Annika  Mikołajko – Osman

 

Nabór zamknięty
12. II grupa

Rytmika

 

Poniedziałek

 

Czwartek

 

 

10.20 – 11.05

 

Przedszkole             nr 163

Nauczyciel:

Marta Graca

Annika  Mikołajko – Osman

 

Nabór zamknięty
13. III grupa

Rytmika

 

Poniedziałek

 

Czwartek

 

 

11.10 – 12.55

 

Przedszkole                nr 163

Nauczyciel:

Marta Graca

Annika  Mikołajko – Osman

 

Nabór zamknięty
14 Kapela Smyczki

Praca indywidulna                z muzykami

 

 

Poniedziałek

 

Piątek

 

19.00- 19.45

 

16.45 – 18.30

 

 

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel:

Marta Sajdek- Pułka

 

15. Kapela  całość

 

 

 

Piątek

 

 

 

18.35 – 21.00

 

 

 

Siedziba Zespołu

Nauczyciel prowadzący

Mirosław Gawlik

Nauczyciele współgrający:

Marta Sajdek- Pułka

(Anna Lech- podczas koncertów i prób generalnych)