Wojewódzki Turniej Tańców Polskich „ O Puchar Burmistrza Dobczyc” w Dobczycach:

Dla naszej grupy Studio Talentów ostatnia sobota była dużym wyzwaniem zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym. Reprezentacja turniejowa przed południem wzięła udział w eliminacjach, półfinałach i finałach Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich „O Dobczycką Kozę” oraz Wojewódzkiego Turnieju Tańców Polskich „ O Puchar Burmistrza Dobczyc” w Dobczycach. Następnie pary pojawiły się w Krakowie, by zatańczyć w programie folklorystycznym na Ludowych Echach Kurdwanowa. Kolejnym punktem dnia był powrót do Dobczyc, aby zaprezentować się w finałach turnieju. Dzięki wsparciu rodziców, którzy na tę okoliczność umożliwili swoim pociechom sprawne przemieszczanie się miedzy jednym, a drugim wydarzeniem,  wszystko udało się pomyślnie! Podjęty trud i starania zostały nagrodzone gromkimi oklaskami publiczności zarówno tej zgromadzonej w Krakowie, jaki w Dobczycach. Dodatkowo nasze pary zostały uhonorowane następującymi lokatami:

Wojewódzki Turniej Tańców Polskich „ O Puchar Burmistrza Dobczyc” w Dobczycach:

II miejsce zajęli Marta Dańda i Krzysztof Szczurzydło. Był to pierwszy udział tej pary w turnieju. Zatańczyli oni w kat. I debiuty.

Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O Dobczycką Kozę”:

W kat. II trzy nasze pary znalazły się w finałach:

II miejsce zajęli Adriana Charalampous i Piotr Goch

V miejsce Anna Gdowik i Dawid Zapała

VI miejsce Zuzanna Komorek i Adam Kubatek

W kat. III B na podium stanęły dwie nasze pary :

I miejsce w kat. III B zajęli Emilia Goch i Gabriel Goch

II miejsce w kat. IIIB zajęli Oliwia Badzińska i Mateusz Pulchny

III miejsce w kat. IIIC i awans do klasy wyższej III B uzyskali Emilia Charalampous i Sergiusz Komorek.

Brawa dla par, ale także dla Pani Anny Kruczek, pracującej z dziećmi na co dzień! Uznanie również dla rodziców, którzy dzielnie poradzili sobie z „wyrwaniem komunikacyjnym” !