Ludowe Echa Kurdwanowa 2023

Zapraszamy do fotorelacji z LUDOWYCH ECH KURDWANOWA. Scena nieustannie promieniowała wartkimi tańcami, skoczną muzyką i feerią barwnych strojów, a w pobliżu wrzała praca przy stanowiskach warsztatowych. Wspomnimy, że w ofertę programową wydarzenia włączyła się:

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 im. Władysława Szafera w Krakowie

– Zespół Szkół Odzieżowych nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego

– Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej

– Przedszkole Samorządowe nr 6 im. M. Jordana

– Centrum Aktywności Seniora ,,Uskrzydlone Wzgórza”

– 4. Podgórski Szczep „Czwartacy” im. Szarych Szeregów.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, swoimi umiejętności rękodzielniczymi podzieliły się również pasjonatki szydełkowania i wyplatania makram.  Dodatkowo harcerze wspierali nas bezinteresowną pomocą w czynnościach organizacyjnych. Patronat Honorowy nad LUDOWYMI ECHAMI KURDWANOWA objęła Rada Dzielnicy XI Miasta Krakowa – Podgórze Duchackie. Dziękujemy wszystkim partnerom, a także publiczności, która tego dnia licznie nas odwiedziła!