Zapraszamy do zespołu dzieci i młodzież z Ukrainy!

ПРИВІТ,

мене звати Марта Цудінович. Я з України.

В мене є важлива інформація для українських дітей в Кракові.

Від 2 років я відвідую заняття Ансамблю Пісні і Танцю „Krakowiak”.

Тут ми вчимося танцювати і співати. Виїжджаємо на концерти, фестивалі, перегляди, а  також на мистецькі згрупування. Тут дуже файно, я познайомилася з багатьма друзями.

Запрошую і тебе до нашого грона.

Запрошую також дітей, які грають на скрипці, альті, віолончелі, контрабасі, трубі, флейті, кларнеті, гобої, щоб долучити до нашої оркестри.

Якщо ти хочеш прожити чудову пригоду з танцем, співом і музикою, познайомитися з гарними людьми, тоді зателефонуй за номером телефону 503 033 445 або 12 654 42 68 тут дізнаєшся, що потрібно зробити.

Зазирни також на нашу інтернет сторінку www.krakowiak.edu.pl

Чекаємо саме на тебе!

CZEŚĆ,

mam na imię Marta. Jestem z Ukrainy.

Mam ważną informację dla ukraińskich dzieci w Krakowie.

Od 2 lat chodzę na zajęcia do Zespołu Pieśni i Tańca „Krakowiak”.

Uczymy się tańczyć i śpiewać. Wyjeżdżamy na koncerty, festiwale, przeglądy oraz na zgrupowania artystyczne. Jest fajnie, poznałam dużo koleżanek i kolegów.

Zapraszam i ciebie do naszego grona.

Zapraszam również osoby grające na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, trąbce, flecie, klarnecie, oboju, aby dołączyły do naszej orkiestry.

Jeżeli chcesz przeżyć fajną przygodę z tańcem, śpiewem i muzykowaniem, poznać fajnych ludzi, to wystarczy zadzwonić na numer telefonu 503 033 445

lub 12 654 42 68 dowiesz się, co należy zrobić.

Zajrzyj też na naszą stronę internetową www.krakowiak.edu.pl

Czekamy właśnie na Ciebie !