Zajęcia w MLZPiT Krakowiak w okresie Ferii zimowych 2021

MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KRAKOWIAK”

serdecznie zaprasza dzieci z klas 1-4 szkoły podstawowej na zajęcia otwarte : rytmiczne, taneczne, wokalne, instrumentalne oraz  ogólnorozwojowe organizowane podczas ferii zimowych 2021.

1) Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Zasadami Bezpieczeństwa obowiązującymi w MLZPiT „Krakowiak”

2) Na zajęcia dzieci OBOWIĄZKOWO zgłaszają się z podpisanymi przez rodzica/opiekuna
dokumentami:

3). Zapisy na zajęcia od dnia 17 grudnia 2020 r. pod numerem telefonu 12 654 42 68  w godz. 9.00 – 15.00

Prosimy, by dziecko miało ze sobą:

– obuwie zamienne i wygodny strój

– napój (np. herbata, woda mineralna itp.)

– drugie śniadanie

Jeżeli dziecko będzie samodzielnie wracało do domu, prosimy o wcześniejsze przygotowanie takich oświadczeń.

Wszystkie dokumenty (tj. wniosek i oświadczenia) należy dostarczyć w 1. dniu akcji.

UWAGA.

Stali Uczestnicy zajęć  MLZPiT „Krakowiak” nie przynoszą dokumentów wskazanych  w  pkt.2

Harmonogram-Ferie-2021-MLZPiT-Krakowiak-

Oswiadczenia-Ferie-2021-MLZPiT-Krakowiak-