Międzynarodowy Dzień Ziemi 2022

Szanowni Państwo.

Zaproszenie skierowane jest do szkół i przedszkoli znajdujących się na terenie Dzielnic XI i XII
Pragniemy zaprosić na trzy wydarzenia organizowane przez nas w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi.1. Sprzątanie Świata w dniu 22 kwietnia 2022r.  – zapraszamy do akcji sprzątania terenu zielonego (najlepiej najstarsze wiekowo grupy przedszkolne oraz szkoły – wiek dowolny). Ze względu na Patronów Medialnych oraz Sponsorów wydarzenia uprzejmie prosimy o fotorelację z akcji. Będzie ona opublikowana w prasie oraz mediach społecznościowych. Zdjęcia raczej zbiorcze, wykonane w taki spoóśb, by nie było problemów z RODO (np. dzeci w czasie sprzątania by nie było widać twarzy).
Prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w wydarzeniu mialem zwrotnym:
stowarzyszeniedrwinka@gmail.com2.”Chronimy ziemię” – prace plastyczne przedszkolaków oraz szkół klasy 1-3  – dotyczące szeroko pojętej ochrony środowiska. Technika dowolna. Warunek: nie mogą być przestrzenne, ponieważ z najlepszych będzie zorganizowana wystawa i musimy je zmieścić w antyramę.
Praca na odwrocie opisana w prawym dolnym rogu: imię i nazwisko dziecka, wiek, nr przedszkola/szkoły
termin nadsyłania prac: 30 kwietnia na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego; ul. Beskidzka 30, 30-611 Kraków
3. Uchylmy Ziemi Nieba. Konkurs Piosenki Ekologicznej
Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin tutaj: https://krakowiak.edu.pl/uchylmy-ziemi-nieba-konkurs-piosenki-ekologicznej/