MAŁOPOLSKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH „SMOK” 2020

Wiemy, że mamy szczególną sytuację. Wiemy również, że są dzieci i młodzież pełna zamiłowania do folkloru, która pragnie podzielić się tym z innymi. Okoliczności jakich wszyscy doświadczamy, nie pozwalają na bezpośrednie występy. Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”  wychodzi temu naprzeciw i zaprasza na spotkanie w przestrzeni wirtualnej.

W ramach LUDOWYCH ECH KURDWANOWA. MOJA MAŁA I DUŻA OJCZYZNA – ODSŁONA WIRTUALNA proponujemy udział w wyjątkowym MAŁOPOLSKIM PRZEGLADZIE ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH „SMOK” 2020.  Zasady uczestnictwa są bardzo proste! Wystarczy przesłać do nas krótkie nagranie koncertu.  Z przekazanych prezentacji powstanie pamiątkowy film, który wręczony zostanie każdemu zespołowi, biorącemu udział     w Przeglądzie. Dodatkowo wszystkie grupy otrzymają upominki.  Szczegóły zamieszczamy w regulaminie. Na zgłoszenia czekamy do 20.11.2020 r.

Zapraszamy!

smok_2020_regulamin