Majówka w Wilanowie i potyczki turniejowe „Krakowiaka” na 20. Królewskim Turnieju Tańców Polskich

Już od 20. lat w maju Wilanów zaprasza do siebie na Królewski Turniej Tańców Polskich artystów z całej Polski. Tak było i tym razem. Nie zabrakło tam naszych wychowanków. Walczyli Oni dzielnie i wytrwale zdobywając następujące lokaty:

– II miejsce w kat. III B zajęli Oliwia Badzińska i Mateusz Pulchny

– V miejsce w kategegorii III B zajęli Emilia Goch i Gabriel Goch

– Półfinał i VII miejsce w kategorii III C zajęli Emilia Charalampous i Sergiusz Komorek

– Finał i VI miejsce w kategorii II zajęli Adrianna Charalampous i Piotr Goch.

W kategorii II wystartowały również dwie nasze pary: Anna Gdowik i Dawid Zapała oraz Zuzanna Komorek i Adam Kubatek. Duety te awansowały z 1/8 finału do ¼, ostatecznie zajmując kolejno 15 miejsce i 22 miejsce. Warto dodać, że była to najliczniejsza kategoria, w której wystartowało aż 27 par. Wszystkim naszym wychowankom gratulujemy i kibicujemy na drodze dalszych zmagań turniejowych!

Wilanów zachwyca swoim urokiem od zawsze. To doskonałe miejsce także na majówkę. Korzystając z okazji, podopieczni „Krakowiaka” wolny czas poświęcili na zwiedzanie okolicy, jak również wzięli udział w odtańczeniu poloneza w orszaku par w ogrodach pałacowych. Pary wróciły wypoczęte i pełne pozytywnych rażeń. Gotowe do ćwiczeń, a także mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami artystycznymi.