LUDOWE ECHA KURDWANOWA 2021. W DOBRYM KLIMACIE

Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” we współpracy z Radą Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie zaprasza przedszkola, szkoły podstawowe i rodziny z terenu Dzielnicy XI Miasta Krakowa na LUDOWE ECHA KURDWANOWA 2021. W DOBRYM KLIMACIE – ODSŁONA WIRTUALNA. Wydarzenie połączone jest z MAŁOPOLSKIM PRZEGLĄDEM ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH „SMOK” 2021, adresowanym do małopolskich,  amatorskich zespołów folklorystycznych.

W tym roku, wychodząc naprzeciw współczesnym znakom czasu, hasłem przewodnim uczyniliśmy przyrodę. Tak naprawdę jest ona integralną częścią nas, a my częścią niej. Natura dba o człowieka każdego dnia, dając tlen, pożywienie, czy wodę. Bez tego ludzkie istnienie jest niemożliwe. I tak, jak natura troszczy się o nas, tak warto, byśmy i my dbali o nią nieustannie. Poprzez tegoroczne LUDOWE ECHA KURDWANOWA pragniemy ideę tę przybliżyć Wam, wierząc, iż zaowocuje to dobrymi praktykami, które staną się rutyną dnia codziennego, nadając tym samym „DOBRY KLIMAT” całemu Waszemu życiu.

W ramach wydarzenia proponujemy udział w następujących konkursach:

1. TEATRZYK EKO – LOGICZNY SŁOWNO-MUZYCZNY – adresowany do przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I –III)

TEATRZYK EKO-LOGICZNY. Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

1. NASZA RODZINKA I EKO-CHOINKA, CZYLI KONKURS NA RODZINNĄ CHOINKĘ W STYLU EKO – adresowany do rodzin z terenu Dzielnicy XI Miasta Krakowa – Podgórze Duchackie.

EKO RODZINNA CHOINKA. Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

1. DAWNA OZDOBA – TAK UBRANA CHOINKA KAŻDEMU SIĘ SPODOBA, CZYLI KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY CHOINKOWE adresowany do przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I – VIII)

DAWNA OZDOBA. Regulamin v2

Formularz zgłoszeniowy

1. Zapraszamy również do udziału w MAŁOPOLSKIM PRZEGLĄDEM ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH „SMOK” 2021 – adresowanym do małopolskich, amatorskich zespołów folklorystycznych.

SMOK 2021. Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Przewidziana jest także nagroda specjalna dla placówki, z której zgłosi się największa liczba uczestników.

ZAPRASZMY!

ZAGWARANTOWANĄ MACIE ZABAWĘ PRZYJEMNĄ I POŻYTECZNĄ W DOBRYM KLIMACIE J!

Termin nadsyłania zgłoszeń w formie elektronicznej 4.12.2021 r.

Wydarzenie w całości finansowane jest przez Radę Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie.