Kapele Serc dla Ukrainy

Do tych wszystkich, którzy zastanawiają się jak spędzić 1. dzień astronomicznej wiosny zespół „Krakowiak”, Krakowiacy i NOWA HUTA wychodzi z zaproszeniem na koncert charytatywny Kapele Serc. W tym roku 20 marca w NCK zagramy dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Przyjdźcie zatem i okażcie swoje wsparcie.

W ramach koncertu do puszek zbierane będą pieniądze. Prócz tego zostanie przygotowany kiermasz z możliwością nabycia cennych przedmiotów. Ponadto na terenie NCK przez ukraińską organizację na bieżąco prowadzona jest zbiórka darów. Będzie je można również przekazać dniu koncertu. Lista potrzebnych rzeczy także jest ciągle aktualizowana. Warto się z nią zapoznać, by przynieść to, co jest rzeczywiście potrzebne.

Link do zbiórki https://nck.krakow.pl/pomoc-dla-ukrainy/.

Bilety w cenie 2 zł można nabyć w kasie NCK, lub internetowo: https://nck.krakow.pl/kapele-serc-2022.

Początek godzina 17.00.

Niech ten dzień będzie zapowiedzią narodzin pokoju i ustania wojny na Ukrainie. Tak jak wiosną przyroda budzi się do życia, dając nowe plony, niech tak właśnie nastanie nowa rzeczywistość u naszych wschodnich sąsiadów i ze swoja mocą dotrze do świata wszędzie tam, gdzie tego brakuje.

W programie występy naszych zespołów, a także: Zespołu Tańca Ludowego „Krakowianie”, Zespołu Tańców i Pieśni Bałkańskich IGLIKA, ZPiT AGH „Krakus” im. Wiesława Białowąsa, Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”, ZPiT „MIECHOWIACY” i  ZPiT Małe Słowianki.