Już za chwileczkę, już za momencik rozpocznie się nowy rok szkolny 2022/2023

Już za chwileczkę, już za momencik rozpocznie się nowy rok szkolny 2022/2023.

Mając na uwadze  przygotowania naszych uczestników do kontynuowania lub rozpoczynania swojej przygody z folklorem razem z Międzyszkolnym Ludowym Zespołem Pieśni i Tańca „Krakowiak”, przekazuję parę ważnych informacji:

Dzieci i młodzież kontynuująca zajęcia.

1. Zajęcia dla dzieci i młodzieży kontynuującej edukację w Zespole rozpoczynają się od 02.09.2022 r.
  2. W dniach 1 i 2 września g. 18.00 odbędą się zebrania z rodzicami grup I, II (obecna IV), III (p. Beaty i p. Marty ).
  3. Zebranie z rodzicami dla grupy Akademii Młodego Artysty i Studio Talentów odbędzie się 02.09.2022 r. g.19.00 (p. Ani)
  4. Zebrania dla pozostałych grup artystycznych odbędą się w dniach 05.09.2022 r.  – 16.09.2022 r.
  5. W związku ze zmianą nazewnictwa niektórych grup szczegółowe informacje dotyczące rozpoczęcia zajęć dla poszczególnych sekcji artystycznych oraz  zebrań z rodzicami przekażą nauczyciele do dnia 26.08.2022 r. na  Państwa adresy poczty elektronicznej podane we wnioskach.

Nowoprzyjęci uczestnicy naszego Zespołu.

1. Zajęcia dla nowych uczestników rozpoczną się od dnia 12.09.2022 r.
  2. W dniach 05.09.2022 r. – 16.09.2022 r. odbędą się zebrania z rodzicami
  3. Przydział uczestników do poszczególnych grup artystycznych – wiekowych dokonuje dyrektor Zespołu w porozumieniu z nauczycielem prowadzącym. (W sytuacjach wyjątkowych będzie możliwość zmiany grupy, jeżeli utworzy się inna grupa dla tego wieku oraz będą możliwości organizacyjne).
  4. Nauczyciel prowadzący zajęcia, do dnia 28.08.2022 r. wyśle szczegółowe informacje dotyczące zajęć i zebrań na  Państwa adresy poczty elektronicznej podane we wnioskach.

Zajęcia dla grup przedszkolnych z Samorządowego Przedszkola nr 163 w Krakowie .

1. Zajęcia prowadzone przez MLZPiT ”Krakowiak” na terenie Samorządowego Przedszkola nr 163 rozpoczną się po  uzgodnieniu szczegółów  z dyrektorami obu placówek i przekazane rodzicom.

Harmonogram zebrań z rodzicami oraz wstępny harmonogram zajęć zostanie umieszczony na stronie internetowej Zespołu www.krakowiak.edu.pl do dnia 26.08.2022 r.

Zanim rozpoczniemy zajęcia, chcemy się spotkać z rodzicami oraz opiekunami naszych wychowanków i szczegółowo omówić zakres działań. Zapewne będą jeszcze wprowadzane niewielkie zmiany, o których będziemy informować na bieżąco.

UWAGA

W szkole nadal  trwają prace związane z termomodernizacją budynku. W sierpniu, z powodu bardzo poważnej awarii zostały zalane niektóre pomieszczenia i korytarze szkolne. Trwa osuszanie ścian  i pomieszczeń. Na obecną chwilę całkowicie wyłączone są sanitariaty przy auli.

Bardzo Państwa proszę o wyrozumiałość. Będziemy docierać do każdego z Państwa i spokojnie  rozpoczniemy zajęcia.

Najbliższe koncerty.

Wstępnie podaję daty najbliższych koncertów: 10.09.2022 r., 18.09.2022 r., 30.10.2022 r. (Ilość koncertów może się zwiększyć). Sprawy dotyczące grup występujących oraz  programu zostaną podane na zebraniach. Bardzo proszę o zarezerwowanie sobie czasu w tych dniach, aby dzieci i młodzież była dyspozycyjna. (Informacja dotyczy dzieci i młodzieży już występujących)

Z serdecznymi pozdrowieniami

Aldona Skoczek