Harmonogram 2020/2021

Harmonogram zajęć dla uczestników MLZPiT „Krakowiak” w roku szkolnym 2020/2021

Ważny od 01.09.2020 r. ( Harmonogram może ulec zmianie)

W grupach wokalnych będzie podział na podgrupy. Podziału dokonamy na pierwszych zajęciach. ⃰

LP. Nazwa grupy artystycznej Dni tygodnia Godziny zajęć Miejsce , w którym odbywają się zajęcia Nauczyciel uczący Uwagi
1. I grupa  Tańca Ludowego 

 

  Sobota 10.00 – 12.15 (3) 

Taniec/ wokal

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca 

Beata Wilczyńska

2. II grupa Tańca Ludowego 

 

 

Wtorek 

 

 

 

 

Piątek

17.15 – 18.00 

wokal ⃰

18.20 – 19.50

taniec

 

17.15 – 18.00

wokal ⃰

18.20 – 20.40

taniec

Siedziba Zespołu Naucz. wokalu 

Aldona Skoczek

Maria Świrska

Nauczyciel tańca

Beata Wilczyńska

 

3. III  grupa Tańca Ludowego 

 

Wtorek 

 

 

 

Piątek

16.30 – 18.05 

taniec

18.15 – 19.00

wokal ⃰

16.30 – 18.05

taniec

18.15 – 19.00

wokal ⃰

Siedziba Zespołu Naucz. wokalu 

Aldona Skoczek

Maria Świrska

 

Nauczyciel tańca

Beata Wilczyńska

 

4. IV  grupa Tańca Ludowego 

 

 

Poniedziałek 

 

 

 

 

czwartek

 

16.15 – 17.00 

wokal ⃰

17.15 – 18.50

taniec

 

18.05 – 19.40

taniec

Siedziba Zespołu Naucz. wokalu Aldona Skoczek 

Maria Świrska

Nauczyciel Marta Graca

5. Akademia Młodego Artysty 

 

 

 

 

 

Środa 16.00 – 17.35 

taniec

 

 

17.45 – 18.30

wokal

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca 

Anna Kruczek

 

 

Nauczyciel wokalu

Anna Lech

6. Studio Talentów 

 

Środa 18.00 – 19.35 

20.00 – 21.30

 

Siedziba Zespołu Nauczyciel 

Anna Kruczek

 

7. 

 

 

 

I grupa 

Przygotowawcza

Piątek 12.15 – 13.50 

Godziny mogą ulec zmianie

Siedziba Zespołu Nauczyciel 

Marta Graca

 

 

8. 

 

 

 

 

 

II grupa 

Przygotowawcza

Wtorek 12.15 – 13.50 

Harmonogram

w trakcie ustalania

Siedziba Zespołu Nauczyciel 

Marta Graca

9. III grupa 

Przygotowawcza

Poniedziałek 16.15- 17.00(1) 

taniec

17.15 – 18.00 (1)

wokal

Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca 

Marta Graca

 

Naucz. wokalu

Aldona Skoczek

Maria Świrska

10. IV grupa 

Przygotowawcza

Czwartek 16.15 – 17.50 Siedziba Zespołu Nauczyciel tańca 

Marta Graca

Nauczyciel akom.

Mirosław Gawlik

11. I grupa 

Rytmika

Poniedziałek 

Czwartek

Harmonogram w trakcie ustalania Przedszkole NR 163 w Krakowie Nauczyciel 

Marta Graca

Zbigniew Słomski

12. II grupa 

Rytmika

Poniedziałek 

Czwartek

Harmonogram w trakcie ustalania Przedszkole NR 163 w Krakowie Nauczyciel 

Marta Graca

Zbigniew Słomski

 

13. III grupa 

Rytmika

Poniedziałek 

Czwartek

Harmonogram w trakcie ustalania Przedszkole NR 163 w Krakowie Nauczyciel 

Marta Graca

Zbigniew Słomski

 

14. Kapela Smyczki 

 

 

 

Piątek 

 

 

 

17.45 – 18.30 

 

18.35 – 21.00

Kapela całość

Siedziba Zespołu Nauczyciel 

Maria Kędra – Biskup

 

15. Kapela  całość 

 

Piątek 

 

18.35 – 21.00 

 

Siedziba Zespołu Maria Kędra – Biskup 

dr Mirosław Gawlik

Anna Lech