Akcja lato z KKR

jedynka kkr

Akcja „Lato z KKR”.
Drogie Dzieci, Droga Młodzieży, posiadająca Krakowską Kartę Rodzinną!
Nasze miasto zaprasza Was do aktywnego spędzenia wakacji w Krakowie.
Nie musicie koniecznie wyjeżdżać, by w przyjemny i ciekawy sposób przeżyć letni wypoczynek. Wiele lokalnych instytucji kulturalnych i edukacyjnych przygotowało z myślą o Was właśnie szereg atrakcji.
Szczegóły możecie znaleźć pod linkiem: https://kkr.krakow.pl/aktualnosci/240945,56,komunikat,
bezplatne_i_ulgowe_bilety_w_ramach_akcji_lato_z_kkr_.html.
Korzystając z okazji, członkom MLZPiT „Krakowiak”, jak również wszystkim dzieciom i młodzieży krakowskiej życzymy udanych, pełnych słońca i radości wakacji!

Lato z Krakowską Kartą Rodzinną  w 2020 roku

Dzieci i młodzież legitymująca się ważną Krakowską Kartą Rodzinną zapraszamy
do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r.,
z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.