Andrzejki w krainie bajek i baśni

42 plakat andrzejki 2014 sDrodzy Rodzice.
Drogie Dzieci.
Zapraszamy na zabawę andrzejkową, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „W krainie bajek i baśni”. W programie przewidziane są zabawy, gry, skoczna muzyka, tańce, konkursy z nagrodami i moc innych atrakcji.  Zachęcamy Was do przebrania się w ulubioną postać z bajki lub baśni. W trakcie zabawy zostanie  rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy strój.
Do rodziców zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyniesienie drobnych słodkości (ciastek, cukierków itp.), które zostaną przeznaczone na poczęstunek dla dzieci. Ze względów na przepisy BHP prosimy by przyniesione łakocie były szczelne zamknięte) .
Data: 22 listopada 2014
Godzina: 12.00