Charytatywny koncert kolęd „Kolęda płynie z wysokości” dla Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową WYSPY SZCZĘŚLIWE – wideorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu koncertu charytatywnego „Kolęda płynie z wysokości”, który odbył się na rzecz dzieci z chorobą nowotworową z Fundacji WYSPY SZCZĘŚLIWE. Przypominamy, że wydarzenie zorganizowane zostało 21.01.2023 r. w kościele Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Szkolna 4), a jego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego i MLZPiT „Krakowiak”. Tego dnia kolędy popłynęły nie tylko z ust członków naszego zespołu, ale także z ust Zespołu wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego i uczestników zajęć muzycznych Klubu Wola Duchacka. Z wielką ochotą zaangażowaliśmy się również w taką inicjatywę wierząc, że choć trochę przyczyni się to do wsparcia podopiecznych Fundacji.